pátek 17. června 2011

Červen-kvetu, kveteš, kvetem…

Ano, toto je óda na krásu měsíce června, měsíce rovnodennosti. Jsme v polovici kalendářního roku a jako by to příroda měla potřebu oslavit svým květinovým festivalem! Nejen, že se kochám pohledem na naší zahradu, která nás za práci na její údržbě, i přes občasné vrtochy počasí, bohatě odměňuje. Záhony se snaží ukázat ve svých nejlepších formách a barvách. Za teplých a dlouhých podvečerů, pak obohatí vnímání té krásy omamnou vůní. A já se nemohu udržet a musím si tu krásu přenést i do domu. Pečlivě vybírám barvy, formy pak tu krásu zasnoubím do kytice.


Prosím, přijměte pozvání na malou procházku naší zahradou a zkuste nachvíli zastavit čas. Čas, užít si tu přírodní ódu krásy měsíce června!

Když po ránu, kapky rosy, ještě vše do krásy orosí... 4 komentáře:

Vivi řekl(a)...

Milá Lezarts,
tvoje fotky berou dech. Úplně cítím všechnu tu vůni a rozkvetlou červnovou krásu - je moc dobře, že jsi nám ji připomněla touhle malou oslavou 6. měsíce v roce.
Děkuju a krásný den vinšuju!
Vivi

Lezarts řekl(a)...

Vivi:
Jsem ráda, že jsou moje fotky alespoň trochu svědčící o té nádheře.
Bohužel nám ten festival trochu kazí počasí!
I tak hezký w.e.
Lezarts

REDNEVAL řekl(a)...

Ahoj Lezarts.
To jsou nádherné snímky od Tebe ze zahrady..Děkuji za krásnou červnovou procházku, moc se mi líbí ty snímky s rosou..to mám moc ráda..
Krásné dny :o)))
Jarka

Lezarts řekl(a)...

Reneval:
Dík za pochvalu, protože jsem opravdový fotoamatér, přidá mi to naději, že nemám zahodit foťák!Chudák zahrada, dostává zabrat. Déšť z té krásy nadělal binec!
Ať žije sluníčko!
Hezký týden
Lezarts