čtvrtek 7. července 2011

První prázdninová pohlednice.

Zasílám první pohlednici, abyste viděli, že si užívám prázdnin. Jak už se stalo zvykem, připravují prázdninový kurz ručního šití, aby patchworkářky a i jiné šikulky o prázdninách netrpěly „absťákem“. Jedná se o ruční šití, chápu, že, všechny necestujeme se šicím strojem. Jestli budete mít chuť se družit a šít se mnou víte, že máte u nás dveře otevřeny.

Protože jsou prázdniny, jedná se o něco k zabavení dětí i dospělých. Můžete si cvičit rozvoj motoriky a užít si při tom legraci.

Vzhledem použitého materiálu k výrobě, není risk škod ani zranění. (pro začátečníky…)Protože jsou prázdniny a cestujeme, tak jsem si odskočila pro nápad do Japonska.

Představuji vám „Otedama-bina“(žonglovací míčky), tradiční japonská hračka. Je to panenka, která se vyrábí z látek starých kimon.Uznejte, takové papule se nedá odolat a ušít si je!

A když si zrovna nehrají, jsou hezkou dekorací.


7 komentářů:

Katerina řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Katerina řekl(a)...

Lezarts, no to vypada zajimave, i kdyz si nedokazu pedstavit, ze bych zacala sit v ruce. Ale ty balonky jsou urcite moc pekna dekorace a i hracka pro deti. Pekne patchworkovani preje, Katerina

Lezarts řekl(a)...

Katerino:šitího je tam opravdu málo, ty dvě panenky se dají ušít za 3hod.Vše je možné, pro šikovné ručičky, jaké máš ty.
Moc hezkou cestu do Amstredamu Ti přeje
Lezarts
P.S.pozdravuj tam Tulipány.

Amelie řekl(a)...

krásné.

Lezarts řekl(a)...

Amelie"
děkuji za návštěvu v mém světě. Pochvala mě udělala radost, hlavně ta o povedených fot. Jsem začátečnice a vždy jsem byla přesvědčená, že mi to nejde.
Ráda tě zase budu číst
Lezarts

Vivi řekl(a)...

Milá Lezarts, maličké panenky jsou nádherné! Já moc miluju tyhle roztomilé drobnůstky. Kdybych měla šikovné packy a čas (...do mého milionu činností už nenarvu ani jednu), hned bych ji zkusila. Anebo koupila, kdyby se někde daly sehnat. Jsou vážně krásné, okouzlily mě!
Patchworkování a šikovným packám třikrát hurá!
Vivi

Lezarts řekl(a)...

Vivi:
dík, pochvala mě potěšila!O získání panenek si ještě někdy napíšeme! Na podzim třeba i nějaké přibudou?!
Jinak je to zvladatelné i pro začátečníky!
Kdo šije nezlobí!
Lezarts