úterý 13. října 2015

Život jde dál...
...v mém případě momentálně, nejen díky rodině, ale i přátelům. 

Jak se říká v nouzi "jsem poznala přátele".  
Přátele z "patchworkového světa" vám představím, když přijmete naší pozvánku na společnou výstavu.Budete-li v okolí, nebo budete jen projíždět rády vás uvidíme.

Váš

Lezarts...
snad, brzo znovuzrozená!

8 komentářů:

Daja Duha řekl(a)...

Zdravím Tě a jsem moc ráda,že jsi zase na svém blogu,mnoho myšlenek na Tebe mě provázelo celé léto....milá Lezarts....Ze srdce přeji aby Ti vernisáž udělala radost a vydařila se!. Dája

Alena Zemanová řekl(a)...

Milá Renátko, zavítala jsem na Tvůj blog, protože jsem Ti chtěla k svátku všechno nejlepší, a koukám, že sis sama nadělila ten nejkrásnější dárek - a nadělila jsi ho i nám. Ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost. Vernisáž asi bohužel opět nezvládnu, máme patchworkový klub a já jsem ten poslední musela vynechat kvůli pejskovi, ale na výstavu určitě zajedu.
Objímám Tě a přeju úspěšnou vernisáž a doufám, že se brzo někde setkáme. Vave

Marcela Nováková řekl(a)...

Renátko, vše nej... k Tvému dnešnímu svátku, jsem moc ráda, že jsi zpět na blogu a objímám Tě na dálku. Drž se a opatruj se!

Barbora Grünwaldová řekl(a)...

Škoda, že to máme tak daleko od sebe. Gratuluji a ať se výstava vydaří!

Helena Davidová řekl(a)...

Renatko, raději tady a hned (mail už mám zase pár dní rozepsaný) ti popřeju k dnešnímu svátku pevné zdraví a aby zase přišly dny, kdy bude svítit slunce i pro tebe.
Posílám objetí, Helena

Ilona Ř. řekl(a)...

Renatko,
také se přidávám s přáním všeho nejlepšího !
Ať se zase dokážeš smát, radovat, psát, tvořit s radostí a láskou !
Ilona

Kaiva L. řekl(a)...

Milá Renatko,moc ráda bych si udělala výlet na vaši výstavu.Píši si do kalendáře, snad se podaří. Jsem moc ráda, že tě tu opět vidím a přeji ti mnoho dobrého .
IVA

Lezarts řekl(a)...

Moc všem děkuji za hezká slova! Snad mě omluvíte, že neodpovídám individuelně a neodradí vás to od toho mi tu i nadále zanechávat vzkazy, které jsou pro mě velice povzbuzující!!! Snad v dalších měsících se polepším
Váš Lezarts