pátek 2. prosince 2011

Slavnostní vyhlášení vítězů listopadové soutěže „Kde jsem byla na procházce“.

Přináším Vám reportáž ze zákulisí, dramatického losování vítězů.  Ano ještě teď se mi rosí čelo, při pomyšlení na tu zodpovědnost, kterou na sebe nikdo nechtěl vzít (proto, to zpoždění s publikací).

Na poslední chvíli nám odřekl notář. Nezbývalo, než se obrátit na přihlížející členy v sále. A v tom, byl druhý problém! Pes schválně tvrdil, že ho bolí zuby, proto musí dohánět zanedbaný spánek. Andělé oznámili, že dnes stávkují za zlepšení mezilidských vztahů! Sněhuláci razantně odmítli, protože by se z takové zodpovědnosti přehřáli a hrozilo by jim, že se rozpustí. Parta plyšáků se hlásila, ale nemohli se dohodnout, a skončilo to rvačkou!

V nouzi a všemi opuštěná, jsem také nemohla unést vědomí, že zklamu soutěžící. A jak se někdy stává v těžkých chvílích, něco mi špitlo do ouška: „Budou Vánoce, co když odměníš všechny účastníky soutěže“? Okamžitě jsem se nadchla touto myšlenkou. V tom případě, odpadá ceremonie losování! Hurá, zaplesala jsem úlevou! Nebudu Vás už déle napínat, protože souhlasím s tím, že o Vánocích se má rozdávat, láska a radost, tak vyhráváte všechny:-D !Konečně mohu zavelet: maestro prosím, slavnostní fanfáry pro:  

 Anonymní                  Zuzana
Amélie                        www.auticekjenicek.blogspot.com
bufanela                     bufanela
Helena                        www.helenshomehelensworld.blogspot.com
Evík                              www.kouzlodomova.blogspot.com
Katarina                      www.maison-de-lasuisse.blogspot.com
Mariana                      www.la-maison-verte.blogspot.com
Ditta                            www.mujblogjesimpl.blogspot.com
eL Familia                   www.northwestrm.blogspot.com
Vivi                               www.vintageblog.cz 
Zde můžete nahlédnout, jaká je Vaše odměna. Prosím o zaslání na můj e-mail, celé vaší adresy a pošťák se postará o zbytek (můj e-mail najdete pod tímto příspěvkem v rubrice komentáře). Snad Vám dáreček, z mého ateliéru, udělá radost?! Mě určitě radost dělá to, že se s Vámi podělím o kousek naší   
                                                                vánoční atmosféry.
Už v uších mi zní,
Ježíškových rolniček
zvonění!
„Ježíškův“ asistent, pro východní Evropu
Lezarts