pondělí 14. prosince 2020

Nářky Ježíškovi sekretářky.


 Letos jsem byla téměř v předstihu s přípravou Adventu i Vánoc, ale nepředvídaná vážná událost vše změnila.(Viz předešlý článek) 

Za dané situace jsem si musela vyžádat paragraf na ošetřování osoby blízké 😊.

 No..., šéf Ježíšek z toho není nadšený, ale nějaká ještě vyšší moc nad ním (je záhadou, kdo to může být?) mu i mě ty přípravy zkomplikovala.  Místo úřadování v Ježkově kanceláři, jsem nasadila kuchařskou čepici a šéfuji si ve vlastní kuchyni. Je třeba krmit dítka, která nám byla řádně, prorentgenována, otestování, osádrována, zašita i vypárána, předaná do domácí péče!!!

Nestěžuji si, protože za dané situace by se bývalo mohlo stát, že by jsem byla bez práce u Ježíška i u vlastní plotny. Díky rodině, jsme schopni kolektivně zastat vše co taková domácí péče vyžaduje👍.

Opět si, ale musím postěžoval, nejsem stále schopná si ochočit blog🤯. Snad se konečně naskytne čas na konzultaci s odborníkem, který vyřeší problémy s komentáři. 

Pst... pojďte blíž!

Nechám vás nahlédnout do Ježíškovi kanceláře v plném chaosu, ale  nikomu to neukazuje, je to 

PŘÍSŇE TAJNÉ😊Podařilo se mi zapojit dceru do kreativního procesu, považuji to za úspěch ( snad si formují dobrou zástupkyni na můj post u Ježíška!) Snad se mi to daří ?! Náznakem může být vzkaz,

 který jsem našla ráno na stole❣️


Váš

 Lezarts

pečovatelka