úterý 21. června 2011

Důstojná tečka za Jarem s Pražským Jarem.

 Kalendář hlásí první letní den, ovšem počasí se nechává přemlouvat! Tak jsem se rozhodla, že to dnes s vámi oslavím více akademicky a s kulturou. Zahradní dýchánek na oslavu rovnodennosti si budu muset nechat na jindy. Okouzlující západ, kdy se u nás slunce loučí se dnem houpáním na větvích lesa a kouzlí tak nevídané scenerie, se odkládá!


Zato Vás zvu na“ tu tečku“ za Pražským Jarem. 12. 5. 2011 se mi naskytla v Praze před Obecním domem nevídaná podívaná. Na chodníku tam koncertoval dětský orchestr z Holandska. ÚŽASNÉ! Nebyl to jejich jediný „chodníkový“ koncert v Praze. Tak jenom častěji a bravo mladým muzikantům a organizátorům. Já jen ještě vděčně děkuji, za úžasné emoce …
2 komentáře:

 1. Vypadá to, že dnešní den se léto už opravdu přihlásilo ke slovu! Takže sluníčku třikrát hurá! A co se důstojné tečky za jarem týká, tak mám slzu v oku, že jsem tam nemohla být. Holaňďané jsou úžasně muzikální! Děkuju, že jsi nám svůj zážitek takhle krásně zprostředkovala!
  Krásný den želá Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. Vivi:
  Takové koncerty beru, třeba každý den. Tomu říkám dělat něco poctivě a se zápalem! Snad se lidé zamyslí,když jsou takto zaskočeni emocí z toho co slyší , cítí, vidí... (uprostřed dnešního shonu), co jsou pravé hodnoty v životě!
  Doufám, že letošní způsob léta bude poněkud obvyklým, s krásným počasím.
  Přeji všem, ať musíme ven jen se slunečným krémem!
  Lezarts

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že se vám na mém blogu líbilo a zanechali jste o tom stopu.