čtvrtek 13. prosince 2012

Zpověď jedné kostymérky...na vzdory světové...

..., ekonomické krizi, jsem se rozhodla, že vánoce budou u nás v barvách opulentně červeno-zlato zelených. Ano, na vzdory krizi Lezarts hýří ...barvami a hříšně zdobí!


 Pst... nastavte oči trochu blíž k počítači, ať to jiné zraky nevidí..., ale je to takový maskovací manévr, aby se odpoutala pozornost od toho, co bude ležet (spíše neležet) stromečku u nohou. Rozhodli jsme se,  letos si nadělit 100 x více lásky a porozumění!!! 
Takové dary se do žádných krabic pod velké mašle nevejdou. 


Na vzdory, coby Ježíškova JSTM , musím se v realitě naladit na tu správnou strunu prostě si stoupnout  k troubě a plotně, jako každá z vás..., protože stará pravda správně říká, že" láska prochází žaludkem".


Odkládám roli kostymérky vánočního stromečku, oblékám zástěru a vrhám se do role cukrářky-kuchařky i přes  risk mé roztržitosti, že se občas zapomenu včas podívat do trouby či pod pokličku. Vím totiž, že u mých milovaných nechybí porozumění nad nějakým tím cukrovím, nebo jídlem proměněným na "kominíčky"..., ale ti vlastně do Nového roku přinášejí štěstí?! 
Proč se tudíž obávat?!
Důležité je zjištění, máme se všichni rádi a víme, že tu jsme jeden pro druhého, a to v každé situaci.


Přeji Vám, ať  je Advent pro všechny z Vás  kouzelnou pohádkou, jako v dětství.

Váš
Lezarts
pro dnes, kostymérka vánočního stromečku.

5 komentářů:

 1. Také přeji kouzelné dny.Spoustu lásky a štěstí.Věra

  OdpovědětVymazat
 2. Vánoce bez červené ani jako by nebyli vánoci,ale letos se mamka rozhodla jít proti proudu a tak nám to doma hýří barvami, ale chybí mi v tom ta slavnostnost.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné dárky jste si slíbili, Reni! To se mi moc líbí, stejně jako tvé fotky a vtipné texty!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Bóooožinku Vy si ale chystáte nadeliť veľmi rozkošné, nádherné a veľmi zaujímavé darčeky. Ak dovolíš moja drahá necham sa aj ja Tebou inšpirovať, strašne strašne ma to dojalo a zaujalo :-)) Máš to všetko tak krásne, objavila som Ťa teraz u Lucky.Krásny adventný víkendík prajem.

  OdpovědětVymazat
 5. Věro:
  děkuji a přeji také jen to štěstí s velkým L:-)
  Niki:
  děkuji za návštěvu a souhlasím červná je symbolem tepla, lásky a pohody pod stromečkem. Taksi třeba v pokojíčku udělej sama vše do červena:-)
  Helo:
  samá poklona, musím si dát pozor, abych nezpychla:-)
  Myslím, že takové dárky je to dnes, co obzvlášť potřebujeme,které nikde v obchodě nenajdeš:-D Materiál se dnes všude koupí.
  Mery 13:
  děkuji za návštěvu a komentář.
  Jsem ráda, že jsme na stejné vlnové délce:-)
  Přeji pohodu a to nejen v duši!

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že se vám na mém blogu líbilo a zanechali jste o tom stopu.