čtvrtek 8. června 2023

Obrazové zpravodajství …

 


…ze svátku matek.

Letos netradičně s každým dítkem vzlášť.  Někdy se to tak semele, že pracovní program jednoho se nedá napasovat do mateřského programu toho druhého. Ale obě oslavy byly moc hezké. Občas je příjemné být pouze s jedním dítkem. Je více času si popovídat. 

Jedna oslava, na mé přání, v blízkém Č. Brodě, v mé oblíbené kavárně u Madony. U oslavy s dcerou byl i vnouček. Tato kavárna má hezké vnitřní i venkovní prostředí. Káva vynikající a domácí zákusky bezkonkurenční. Už jsem ji v některým příspěvku prezentovala. Tentokrát jsem nestihla fotit, ruce mě zaměstnal vnouček…začínal chodit za ruku, tak jsem s ním chodila obšťastňovat jiné návštěvnice kavárny. Zalíbila se mu (už ) jedna mladá studentka a tak jsem nedobrovolně dělala křena😉 při jeho námluvách.

Druhá Oslava byla v Praze. Zde jsem se nechala překvapit. Syn zná moje oblíbená místa, oběd byl v mé nejoblíbenější pražské restauraci. Mám ji ráda hlavně kvůli výhledu, který nabízí! Tím nechci říct, že zdejší kulinářské umění pokulhává za výhledem. Uhodnete která to je?


Po dobrém obědě následovalo přemístění na kávu a desert na druhý konec téměř stejné ulice. To však bylo překvapení a pro mě nový objev, kam chodit mlsání! Uhodnete kde to je? Musím jen dodat, že jsem netušila, jaký rozdíl může být mezi kvalitou různých zmrzlin. Italové opravdu umí a jejich zmrzlina i prezentace je nejen estetický zážitek, ale hlavně chuťový. A nakonec na cestu mé oblíbené makronky.

Zase další krásné chvíle s dětmi! 

Děkuji❣️


Váš

Lezarts,

hezky zpět v zahradě🌸

6 komentářů:

 1. Den matek jsi oslavila krásně. Vnouček roste jako z vody, ani se nechce věřit, že už začíná chodit. Jó, ten čas tak rychle letí. Měj se hezky, pá 😉😀

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotografie a hezký Den matek jsi měla . Moc se mi líbí ten pohled na Hradčany. Měj se moc pěkně.

  OdpovědětVymazat
 3. Renatko, měla si moc krásné oslavy. Obě! nechce se mi věřit, že ten brouček už chodí!!!
  A se synem taky paráda - jedli jsme myslím v Marině a zrmzku jsem taky už měla - mám zmrzlinu moc ráda, kór, když je dobrá!!!
  Měj hezké dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Renatko jsem tu podruhé, třeba komentář nezmizí... To jsi měla hezké oslavy a jistě jsis to užila a potěšila se. Malý princ jak vyrostl ! Měj se hezky, Lenka

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za sdílení krásných fotek. Zmrzlinu znám a mňam )))Eva
  http://es-ideas.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Renatko, měla jsi úžasné oslavy! Parádně jsi si svátek matek užila. Vnouček roste jako z vody!

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že se vám na mém blogu líbilo a zanechali jste o tom stopu.