čtvrtek 21. března 2024

Pro mě začíná JARO dnes a je to velký den, den…

 

…D, jako Dva roky,

kdy jsem poprvé držela v náručí vnoučka Teo, a ten den pro mě nastala nová kapitola života!

Nemohu uvěřit, že už jsou to 2 roky?!

Jsem šťastná za to, že mi osud dopřál dočkat se této role a užívat si ji, jak mi to síla dovolí. Je to nádherný pocit, moci žasnout nad každým malým pokrokem, který Teo dělá.

Dnes se bude, už po druhé konat malá komorní oslava ve 3, těch co byli při tom, než bude rodinná oficiální oslava. Už se těšíme do jedné příjemné kavárny. Snad počasí vydrží a budeme moci toho využít k procházce kolem rybníků v Jevanech.Jaro u nás na zahradě, už taky vystrkuje “kvítka”. Zatím jen po skrovně, ale i tak to krásně voní JAREM!

                                               Samozřejmě se už chystám na oslavy Velikonoc.


Přeji Všem, aby jaro bylo pro Vás symbolem radosti a naděje ze znovuzrození!

Váš 


Lezarts, 

jarem očarován🌸☀️


10 komentářů:

 1. Hodně zdraví a radosti Vám i Teovi :-) Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji hodně zdraví a štěstí oslavenci i celé rodině. Lrásné mlé tulipánky. Já je ám ve žlutobéílé kombinaci, ale ještě nekvetou. Tady je vše o trochu později.

  OdpovědětVymazat
 3. Teda to to utíká ))) tak hodně zdravíčka a radosti. Užijte si oslavy.
  Eva http://es-ideas.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Renátko, tolik štěstí a radosti - vnouček roste jako z vody. Užívejte si jeden druhého, je to úžasná etapa života. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
 5. Neuvěřitelné, že jsou broučkovi už dva! Užíváš si kaýdý den., tak to má být! Parádní fotky z tvé krásné zahrady, ty si vždycky moc užiju.
  Renatko, tak krásné jaro!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Vnoučkovi přeji jen všechno nejlepší. Vnoučata - to je radost, ale moc rychle ten čas s nimi utíká. Jsou malí- roztomilí a najednou jsou velcí. Jaro na Tvé zahrádce má své krásné uspořádání. Ráda tam prostřednictvím Tvých fotek nakukuji.
  Měj se hezky a přeji krásné jarní dny !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 7. Váš příspěvek bylo potěšení číst! Pokračujte prosím ve sdílení svých postřehů. Těším se na další! Hrajete Aviator? Pak byste si naši nejnovější recenzi neměli nechat ujít.

  OdpovědětVymazat
 8. Renatko jsem tu zase, už jsem tu jednou komentář psala a zmizel... Přeju malému vnoučkovi vše nejlepší, užijte si oslavy ! Měj se dobře, Lenka

  OdpovědětVymazat
 9. Vija
  Přeji spoustu radostí, zdraví a snad bych ten čas trochu přibrzdila :). Nám to uteklo jako voda a náš vnouček Teo už je osmiletý kluk. Letí to. Užívejte . J

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že se vám na mém blogu líbilo a zanechali jste o tom stopu.